Jan 3, 16-19 Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen. Kdo v něho věří, není souzen. Kdo nevěří, je již odsouzen, neboť neuvěřil ve jméno jednorozeného Syna Božího. Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé.

 
HLAVNÍ MENU

Vybraná kniha:

Další knihy:

Posveceny zivot

Posvěcený život

V této audio knize autorka na základě svých bohatých zkušeností v duchovním životě objasňuje otázky, týkající se pravého posvěcení ve světle Písma, na rozdíl od různých nesprávných, i když populárních představ o posvěceném životě.

Poznámka ke stahování nahrávek: jestliže Váš prohlížeč po kliknutí na odkaz "Stahuj" nezačne ukládat soubor (např. automaticky se spustí Váš audio přehrávač - zejména u nových aktualizací prohlížečů), pak pravým tlačítkem myši klikněte na "Stahuj" a zvolte "Uložit cíl jako...", vyberte místo pro uložení audio souboru a potvrďte. Stahování by pak mělo začít okamžitě - tedy s ohledem na rychlost Vašeho internetového připojení.

 

Pro živý přenos (přímý, nebo jen poslech) z internetu vyberte kapitolu a klepněte na ni.

  Celá audiokniha ke stažení
     
1
Správné a nesprávné názory na posvěcení stahuj
2
Danielovy zásady střídmosti stahuj
3
Ovládání chutí a vášní stahuj
4
Ohnivá pec stahuj
5
Daniel v jámě lvové stahuj
6
Danielova modlitba stahuj
7
Janova povaha stahuj
8
Janova služba stahuj
9
Jan ve vyhnanství stahuj
10
Křesťanova povaha stahuj
11
Křesťanova přednost stahuj

 

 
Copyright © 2010 Dobrý pastýř