Jan 3, 16-19 Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen. Kdo v něho věří, není souzen. Kdo nevěří, je již odsouzen, neboť neuvěřil ve jméno jednorozeného Syna Božího. Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé.

 
HLAVNÍ MENU

Vybraná kniha:

 

Další knihy:

Cesta ke Kristu

Povolání ke zdravotní evangelizaci a k výchově ke zdraví

Dnešní člověk touží být především zdráv. Ale kde a jak najít cestu ke skutečnému zdraví a duchovní pohodě? Je možné, že opravdové zdraví lze získat pomocí víry v jednorozeného Syna Božího - Ježíše?

Poznámka ke stahování nahrávek: jestliže Váš prohlížeč po kliknutí na odkaz "Stahuj" nezačne ukládat soubor (např. automaticky se spustí Váš audio přehrávač - zejména u nových aktualizací prohlížečů), pak pravým tlačítkem myši klikněte na "Stahuj" a zvolte "Uložit cíl jako...", vyberte místo pro uložení audio souboru a potvrďte. Stahování by pak mělo začít okamžitě - tedy s ohledem na rychlost Vašeho internetového připojení.

 

Pro živý přenos (přímý, nebo jen poslech) z internetu vyberte kapitolu a klepněte na ni.

Celá audiokniha ke stažení Stahuj
1
01 - Výzva ke službě  Stahuj  
6
06 - Výuka zdravotních zásad Stahuj
2
02 - Volání měst Stahuj  
7
07 - Dílo střídmosti Stahuj
3
03 - Způsoby práce Stahuj  
8
08 - Spolupráce mezi zdravotním a evangelizačním dílem Stahuj
4
04 - Křesťanské dílo pomoci Stahuj  
9
09 - Vybavení ke službě Stahuj
5
05 - Celková služba Stahuj        

 

 
Copyright © 2010 Dobrý pastýř