Jan 3, 16-19 Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby soudil, ale aby skrze něj byl svět spasen. Kdo v něho věří, není souzen. Kdo nevěří, je již odsouzen, neboť neuvěřil ve jméno jednorozeného Syna Božího. Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé.

 
HLAVNÍ MENU

Vybraná kniha:

 

Další knihy:

Zivot na venkove

Život na venkově

Výhody života na venkově jsou v radách Ducha proroctví vytrvale zdůrazňovány. Bouřkové mraky, které se shromažďují na obloze světa, naznačují, že volání "Vyjděte z měst!" je stále na místě. Každému myslícímu člověku musí být dnes jasné, že život ve městě s jeho přeplněností, lákadly a hromadícími se pracovními problémy neposkytuje bezpečné prostředí pro křesťanskou rodinu.

Jak nám přibližující se krize světa naznačuje, jemné tkanivo a vychytralost těchto nebezpečí i zuřivého boje, který se nachází před námi, zdá se, že je potřebné znovu zveřejnit tyto rady, aby zaujaly pozornost každého rozumně uvažujícího člověka.

Nejvážnější výzvy, obsažené v této audio knize volají po rozhodném činu a zároveň varují před neuváženým jednáním.

Poznámka ke stahování nahrávek: jestliže Váš prohlížeč po kliknutí na odkaz "Stahuj" nezačne ukládat soubor (např. automaticky se spustí Váš audio přehrávač - zejména u nových aktualizací prohlížečů), pak pravým tlačítkem myši klikněte na "Stahuj" a zvolte "Uložit cíl jako...", vyberte místo pro uložení audio souboru a potvrďte. Stahování by pak mělo začít okamžitě - tedy s ohledem na rychlost Vašeho internetového připojení.

 

Pro živý přenos (přímý, nebo jen poslech) z internetu vyberte kapitolu a klepněte na ni.

Celá audiokniha ke stažení Stahuj
1
01 - Vyjděte z měst Stahuj  
6
06 - Kolonizace středisek institucí Stahuj
2
02 - Vyhnout se pracovním konfliktům Stahuj  
7
07 - Vedeni Boží prozřetelností Stahuj
3
03 - Výzva k rodičům Stahuj  
8
08 - Ústředí našich institucí - pryč z přelidněných oblastí Stahuj
4
04 - Zaměstnání ve venkovském prostředí Stahuj  
9
09 - Nouzový únik v přicházející krizi Stahuj
5
05 - Příprava na pronásledování (nedělní zákon) Stahuj  
 

 

 
Copyright © 2010 Dobrý pastýř